Sprzątanie, Usługi porządkowe - nowa strona:

Sprzątanie, Usługi porządkowe - nowa strona:

 • Nieprzerwanie, od ponad trzynastu lat, firma rodzinna ''Bryliant'' wykonuje dla Państwa usługi sprzątania we Wrocławiu i okolicach. Robimy to profesjonalnie, przy użyciu wysokiej klasy sprzętu czyszczącego oraz środków czyszczących. Wykonujemy nie tylko te standardowe usługi, ale też specjalistyczne usługi, np. doczyszczania.

 • Oferta firmy ''Cleantec'' jest adresowana do wszystkich firm sprzątających wykonujących usługi specjalistyczne z użyciem maszyn czyszczących. Sprzedajemy zarówno modele standardowe maszyn (szorowaki, zamiatarki, odkurzacze profesjonalne) jak i wysoce wyspecjalizowane urządzenia, np. odkurzacze do liści.
  Zapraszamy.

  Data dodania: 15 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż internetowa profesjonalnych środków czyszczących do zastosowań specjalistycznych: chemia profesjonalna przeznaczona zarówno dla przemysłu jak i firm sprzątających. Może być ona również stosowana (ściśle wg instrukcji) przez osoby indywidualne w gospodarstwach domowych. Z myślą o klientach indywidualnych powstał właśnie nasz sklep.

  Data dodania: 15 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ludzie mieszkający w Polsce przykładają wielką wagę do nagrobków, w których leżą ich bliscy. Stąd w każdy weekend można dostrzec sporo osób na pobliskich cmentarzach. Ostatnio coraz więcej osób pragnie umieszczać na monumentach rzeźby nagrobne. Małopolska to region, w jakim da się zobaczyć dużo zabytkowych nagrobków. Na wielu z nich specjalne dekoracje zamieszczał na życzenie nabywców Zakład Kamieniarski Janik, który prosperuje na rynku z uznaniem od ponad piętnastu lat świadcząc szeroko pojmowane usługi kamieniarskie. Nowy Sącz to miejsce, w jakim dotychczas firma ta miała najwięcej zleceń. Na stronie internetowej kamieniarstwojanik.pl można zobaczyć jej wzorcowe realizacje w bogatej galerii zdjęć. Z tego, co da się ujrzeć na zdjęciach, wytworzone groby wyglądają na naprawdę solidne i warto wziąć taki wariant pod uwagę.

  Data dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
www.penisa.pl www.leczenie-grzybicy.pl www.candida-albicans.org